38 (044) 497-35-84

Обладнання

38 (044) 497-35-34

Витратні матеріали

Про компанію

 

ДОСЛІДЖЕННЯ І РОЗРОБКА

Фірма “Міда” (Медична Інформаційно Діагностична Апаратура) була організована в грудні 1992 року. Основними напрямками діяльності є: розробка і поставка медичної техніки для діагностики серцево-судинної системи, зовнішнього дихання та внутрішніх органів, а також різних витратних матеріалів, необхідних для проведення таких досліджень.

До власних розробок відносяться такі вироби, як електрокардіограф Мідас-ЕК1Т, комп’ютерні системи для проведення досліджень ЕКГ спокою (комплекс КАРДІО) і функцій реовазографії (комплекс КАРДІО-РЕО). 

Використовуючи знання та досвід виробництва обладнання для функціональної діагностики і працюючи в тісній співдружності з медичними фахівцями провідних українських медустанов, таких як Інститут кардіології ім. М.Д.Стражеска, кафедра внутрішньої медицини при НМУ ім. О.О.Богомольця та інших, фірма “Міда” вибирає найбільш перспективних і високотехнологічних виробників медичного діагностичного обладнання і пропонує їх обладнання на ринку України.

ЕЛЕКТРОКАРДІОГРАФІЯ

Так з 2002 по 2013 роки фірма співпрацювала зі швейцарським виробником “Schiller” (електрокардіографи, стрес-системи, Холтер). В кінці 2013 року, після 2-річного вивчення апаратури одного зі світових лідерів з виробництва ЕКГ апаратури фірми “Mortara Instrument” (США) , замінила реалізований нею модельний ряд ЕКГ апаратури фірми “Schiller” на обладнання фірми “Mortara Instrument”, яке є найбільш оптимальним по співвідношенню ціна / якість, а також повністю підтримує формат міжнародного стандарту DICOM – відкритий протокол уявлення, зберігання і передачі даних ЕКГ.

Останнє має велике значення для створення в майбутньому мережевих інформаційних медичних систем в лікувальних установах України.