38 (044) 497-35-84

Обладнання

38 (044) 497-35-34

Витратні матеріали

Сервіс

РЕМОНТ МЕДИЧНОГО ОБЛАДНАННЯ

 

Компанія “МІДА” здійснює гарантійний, післягарантійний ремонт, пуско-налагоджувальні роботи і обслуговування медичного обладнання як нашого виробництва, так і виробництва інших виробників. У сертифікованому сервісному центрі кваліфіковані співробітники нададуть ремонтно-відновлювальні та консультаційні послуги будь-якого рівня складності.

Ми відповідально ставимося до надійності і працездатності обладнання, що постачається, адже від його працездатності залежить не тільки якість надання медичних послуг і точність діагностики, а іноді і життя пацієнта. Тому в нашій компанії працюють висококваліфіковані дипломовані інженери, що володіють багаторічним досвідом роботи і які пройшли навчання в сервісних центрах найбільших зарубіжних і вітчизняних виробників медичного обладнання.

Сервісна служба працює в тісній взаємодії з нашими споживачами і завжди намагається оперативно знаходити оптимальні рішення, надаючи технічну допомогу та надання потрібної технічної інформації по продукції, допомагає в підборі, поставці і заміні запасних частин, надає послуги зі збирання обладнання, а також проводить технічне навчання медперсоналу .

Все обладнання, що поставляється проходить ретельну передпродажну підготовку і тестування. Ви можете бути впевнені, що воно прослужить Вам довго.

На даний момент наш сервісний центр проводить ремонт та відновлювальні роботи наступних видів медобладнання:

– Електрокардіографи

– Спірометри

– УЗД сканери

– Системи стрес ЕКГ

– Холтер ЕКГ

– Системи моніторування АТ

З метою підвищення якості нашої продукції та сервісу або для отримання додаткової інформації, будь ласка, зв’яжіться з нами info@mida.kiev.ua

РЕМОНТ УЛЬТРАЗВУКОВИХ ДАТЧИКІВ

 

Ремонт УЗ датчиків – це недороге рішення при виході датчика з ладу.

Основні види дефектів датчиків, які підлягають ремонту:

– Пошкодження акустичної лінзи (відшарування лінзи, освіта повітряних бульбашок, протертості, порізи, розриви) або навіть повне відшарування

– Пошкодження кабелю (розриви окремих провідників і порізи)

– Вихід з ладу акустичного модуля (аж до заміни п’єзокристала)

– Механічні пошкодження корпусу датчика

– Ремонт Роз’єму (коннектора)