38 (044) 497-35-84

Обладнання

38 (044) 497-35-34

Витратні матеріали

Умови використання сайту

Наші умови використання цього веб-сайту викладено нижче.

Дякуємо за відвідування цього веб-сайту. Ця сторінка (разом з Повідомленням щодо конфіденційності та файлів cookie, а також з Політикою конфіденційності ваших особистих даних) містить умови (далі “Умови використання”), за якими ви можете користуватися цим веб-сайтом (далі “Сайтом”) Ваш доступ до Сайту і його використання підпадає під дію цих Умов використання та всіх застосовних законів і інструкцій. Одержуючи доступ до Сайту і використовуючи його, ви приймаєте без обмежень і застережень ці Умови використання, і визнаєте, що будь-які інші угоди між вами і …. замінюються з огляду на зміст цього документу. Якщо ви не погоджуєтеся й не приймаєте ці Умови використання без обмежень і застережень, просимо вас залишити Сайт.

Сайт адмініструється компанією, що належить до групи компаній, де головною холдинговою компанією є … (зареєстрована у Швейцарії за номером CH-170.3.037.199-9 і зареєстрована за адресою: Турмштрассе, 26, 6300, м. Цуг, Швейцарія).

ДОСТУП ДО САЙТУ

Доступ до Сайту для користувачів можливий на тимчасовій основі, і … залишає за собою право скасувати або змінити діяльність,здійснювану сайтом, без попереднього повідомлення (див. нижче). Компанія … не несе відповідальності, якщо з будь-яких причин наш Сайт буде недоступним у будь-який час і на будь-який період. Час від часу … може обмежувати доступ до деяких частин Сайту або до Сайту в цілому. … має на меті оновлювати свій Сайт регулярно та може змінювати контент у будь-який час. Якщо виникне потреба, … може тимчасово припинити доступ до Сайту або припинити його на невизначений строк.

Винесете відповідальність за всі налаштування, які необхідні вам для доступу до нашого Сайту. Ви також несете відповідальність за забезпечення того, що всі особи, які мають доступ до Сайту через ваше інтернет-з’єднання, ознайомлені з цими умовами й виконують їх.

ПРАВО ВЛАСНОСТІ НА КОНТЕНТ

Сайт і всі авторські права та інші права інтелектуальної власності стосовно всіх текстів, малюнків, логотипів, креслень, піктограм, зображень та інших матеріалів на цьому Сайті (далі “Контент”) є власністю компанії … або включені на Сайт з дозволу відповідного власника.

Використання вами будь-якого Контенту, окрім такого, що прописане в цих Умовах використання, без письмового дозволу власника Контенту є суворо забороненим. Компанія … буде забезпечувати реалізацію своїх прав на інтелектуальну власність у найповнішій мірі, включаючи заяву про відкриття кримінального впровадження.

ВАШЕ ВИКОРИСТАННЯ САЙТУ

Ви можете зберегти Контент, однак тільки з метою інформаційного, некомерційного, неприбуткового особистого використання й за умови, що ви небудете видаляти, змінювати або приховувати будь-яку інформацію, частину Контенту або роз’яснення (наприклад, роз’яснення щодо авторських прав або вказання на правовласника), які містяться в Контенті.

ЗАХИСТ ОСОБИСТОЇ ІНФОРМАЦІЇ

Будь-які персональні дані (наприклад, ваше ім’я, адреса, номер телефону або адреса електронної пошти), які передаються вами на Сайт електронною поштою або в інший спосіб, будуть використовуватися компанією Coca‑Cola HBC відповідно до Роз’яснень щодо конфіденційності та файлів cookie. Будь-яке повідомлення чи матеріали, надіслані на Сайт, такі як питання, коментарі, пропозиції й тому подібне, будуть розглядатися як неконфіденційні та такі, що не є власністю.

ОБМЕЖЕННЯ ДОСТУПУ

Компанія … має право заборонити і/або зупинити передачу даних Сайту (або його декількох сервісів) для будь-якого користувача, у тому випадку, якщо компанія … вирішить на основі обґрунтованої точки зору, що цей доступ може становити небезпеку для компанії … і/або для користувача і/або будь-якої третьої сторони, а також якщо цей користувач порушив Умови користування і/або закон.

ВІДМОВИ ВІД ГАРАНТІЙ

Контент цього Сайту може містити неточності або типографічні/друкарські помилки. Періодично на Сайті можуть вноситись зміни без повідомлення про це. Однак, компанія … не бере на себе зобов’язань щодо регулярного оновлення інформації, що міститься на цьому Сайті. Більше того, компанія … не гарантує, що цей Сайт буде працювати без перерв та помилок, що дефекти будуть періодично виправлятися, або що він сумісний з вашим комп’ютером, програмним забезпеченням і технічними засобами, що Сайт буде безпечним, що помилки будуть фіксуватися на Сайті, що сервер, який забезпечує роботу Сайту, вільний від вірусів і будь-якого іншого шкідливого ПЗ.

ВІДМОВА ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

ВИКОРИСТАННЯ ВАМИ САЙТУ ВІДБУВАЄТЬСЯ НА ВАШ ВЛАСНИЙ РИЗИК. НІ КОМПАНІЯ …, НІ БУДЬ-ЯКА ЇЇ ДОЧІРНЯ СТРУКТУРА, ФІЛІЯ, ОФІС АБО ДИРЕКТОР, НІЯКИЙ АГЕНТ АБО БУДЬ-ЯКА ІНША СТОРОНА, ЩО ЗАДІЯНА У СТВОРЕННІ, ВИПУСКУ АБО РОБОТИ САЙТУ, НЕ НЕСУТЬ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА БУДЬ-ЯКУ ПРЯМУ, НЕПРЯМУ, ВИПАДКОВУ, КАРАЛЬНУ, СПЕЦІАЛЬНУ, ПЕРЕДБАЧУВАНУ АБО БУДЬ-ЯКУ ІНШУ ШКОДУ, ЩО ВИТІКАЄ АБО БУДЬ-ЯКИМ ЧИНОМ ПОВ’ЯЗАНА З ВИКОРИСТАННЯМ ЦЬОГО САЙТУ, НЕЗАЛЕЖНО ВІД ТОГО, ЧИ ВОНА БАЗУЄТЬСЯ НА КОНТРАКТІ, ПРАВЛОПОРУШУЮЧІЙ ДІЇ (ВКЛЮЧАЮЧИ НЕДБАЛІСТЬ), СУВОРІЙ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ АБО НА ЧОМУСЬ ІНШОМУ, НАВІТЬ ЗА УМОВИ ПОПЕРДЖЕННЯ ПРО МОЖЛИВІСТЬ БУДЬ-ЯКОЇ ТАКОЇ ШКОДИ.

ВІРУСИ, ХАКЕРСТВО ТА ІНШІ ПОРУШЕННЯ

Вам забороняється неправильно використовувати цей Сайт шляхом свідомого занесення вірусів, троянських програм, комп’ютерних хробаків, логічних бомб або інших матеріалів, які є зловмисними або технологічно шкідливими. Вам забороняється робити спроби несанкціонованого доступу до нашого Сайту, на сервер, де зберігається наш Сайт, або на будь-який сервер, комп’ютер або базу даних, поєднані з нашим Сайтом. Вам забороняється атакувати наш Сайт індикативно через атаку типу “відмова в обслуговуванні” (DoS) або розподілену атаку “відмова в обслуговуванні” (DoS). Будь-яка дія з числа вище названих може вважатися кримінальним правопорушенням, згідно чинного законодавства й може переслідуватися відповідно.

Ми не несемо відповідальності за будь-яку шкоду, викликану розподіленою атакою “відмова в обслуговуванні” (DoS), вірусами або іншим технологічно шкідливим матеріалом, що може вразити ваше комп’ютерне обладнання, комп’ютерні програми, дані або запатентовані матеріали через використання вами нашого Сайту або через ваше завантаження будь-якого матеріалу, розміщеного на Сайті, або на будь-якому веб-сайті, що з’єднаний з ним. Згідно з належною комп’ютерною практикою, ми попереджаємо вас про необхідність перевірки на віруси всіх матеріалів і/або контенту, який доступний і/або завантажений з цього Сайту, шляхом використання комерційно доступного сучасного програмного забезпечення для перевірки на віруси.

З’ЄДНАННЯ З САЙТАМИ ТРЕТІХ СТОРІН

Сайт може містити посилання на сайти, що знаходяться у власності й керуються сторонами, відмінними від компанії Coca‑Cola HBC. Такі посилання наводяться виключно для вашої зручності. Компанія Coca‑Cola HBC не контролює й не несе відповідальності за роботу таких сайтів, їх контент, політику конфіденційності та безпечність. Не обмежуючи вище зазначене, компанія Coca‑Cola HBC конкретно відмовляється від будь-якої відповідальності, якщо такі сайти:

Порушують права інтелектуальної власності будь-яких третіх сторін
Є неточними, неповними або дезінформуючими
Є комерційно невигідними й не підходять для виконання спеціальної цілі
Не забезпечують належну захищеність
Містять віруси або інші об’єкти руйнівного характеру
Є наклепницькими або кривдять людську гідність

ВАШІ ГІПЕРПОСИЛАННЯ НА ЦЕЙ САЙТ

Ви можете розміщувати гіперпосилання на цей Сайт тільки після отримання попереднього прямо висловленого письмового дозволу від компанії ….

ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ, НАЯВНЕ НА ЦЬОМУ САЙТІ

Права інтелектуальної власності та інші права на будь-яке програмне забезпечення, яке є доступним для завантаження з Сайту (“Програмне забезпечення”) належать компанії ….

ЗМІНИ ДО УМОВ

Компанія … може в будь-який час і без попередження змінити ці Умови використання шляхом оновлення цього документу. Будь-які такі зміни є обов’язковими для вас, і тому ви маєте час від часу відвідувати цю сторінку для перегляду поточних Умов використання.

ЗАГАЛЬНІ ЗАУВАЖЕННЯ

Ці Умови використання й ваше використання Сайту керуються законами Англії та Уельсу, не зважаючи на вибір положень закону.
Надрукована версія цього Сайту та цих Умов використання й будь-яких повідомлень, наданих у електронній формі, може бути прийнятою для судових і адміністративних проваджень.