38 (044) 497-35-84

Обладнання

38 (044) 497-35-34

Витратні матеріали

30-та Міжнародна медична виставка “PUBLIC HEALTH 2021”

27 Червня 2021

1

ДП «Прем’єр Експо» входить до складу International Trade & Exhibitions (ITE) Group Plc та є єдиним міжнародним виставковим оператором в Україні. Група ITE заснована в 1991 році у Великобританії та сьогодні представлена ​​32 офісами в 20 країнах. Співробітники регіональних філій компанії щороку організовують близько 240 торговельних виставок, в яких беруть участь експоненти майже з усього світу. В Україні, ДП «Прем’єр Експо» щорічно проводить 17 міжнародних виставок, в яких представлені учасники більш ніж з 60 країн.

З 2000 року завдяки спеціалізованим проектам ДП «Прем’єр Експо», десятки тисяч українських компаній змогли налагодити вигідне співробітництво з міжнародним бізнесом.

 

Сьогодні виставковий оператор підтримує контакти з 1,036 млн. фахівців різних галузей економіки України, допомагаючи їм розвивати свій бізнес. Тому виставки «Прем’єр Експо» мають офіційну підтримку профільних міністерств і відомств, найбільших галузевих об’єднань та асоціацій, а також включені до переліку міжнародних подій, рекомендованих Міністерством економічного розвитку і торгівлі України.

 

З моменту свого заснування компанія «Прем’єр Експо» організувала і успішно розвиває ряд міжнародних виставок в Україні, серед яких:

 • InterCHARM-Україна, Estet Beauty Expo — Міжнародна виставка та конгрес індустрії краси.
 • UITT, UITM — Міжнародні туристичні виставки.
 • Aqua-Therm Kiev, WorldBuild Kyiv — Міжнародні виставки сучасного будівництва, енергоефективних і ресурсоощадних технологій
 • Public Health, MTEC.KIEV, MSF Kyiv, International Dental Forum — Міжнародна медична виставка, конгрес і форум.
 • WorldFood Ukraine — Міжнародна виставка продуктів харчування та напоїв.
 • TransUkraine — Міжнародна виставка транспорту, логістики, інфраструктури і складу
 • ТIR — Міжнародний салон вантажних і комерційних автомобілів.
 • SIA-Автотехсервіс, АЗК Expo — Міжнародна виставка автосервісу і післяпродажного обслуговування автомобілів.
 • INTERTOOL KIEV — єдина в Україні Міжнародна виставка професійного інструменту і садової техніки.
 • MiningWorld Ukraine — єдина в Україні Міжнародна виставка обладнання, спеціальної техніки та технологій гірничодобувної галузі
 • CleanExpo — Міжнародна виставка професійного прибирального обладнання.

Якість організації найбільших виставок регулярно підтверджує аудит Всесвітньої асоціації виставкової індустрії UFI.

 

 

ДП «Прем’єр Експо» — це команда з 85 фахівців виставкової галузі, які 24/7 готові прийти на допомогу в просуванні бізнесу екпонентів на українському ринку. Компанія забезпечить підтримку в підборі місця на виставці, проектуванні та будівництві стенду, допоможе краще спланувати комплексну рекламну і маркетингову кампанію до, під час і після закінчення виставки. В рамках Байєрської програми та програми «Пошук дистриб’ютора» оператори колл-центру компанії забезпечать залучення на стенд учасників цільової аудиторії: закупівельників, потенційних партнерів і дилерів.

 

Компанія постійно проводить дослідження та аналіз експозицій, підвищує їх якість і надає широкий спектр додаткових послуг учасникам для ефективної роботи на виставці.

 

Антикорупційні принципи

 

Компанія веде свій бізнес відкрито та прозоро. Дані кожної виставки, від статистичних показників до результатів опитувань учасників і відвідувачів, відкрито публікуються на сайті виставок та мас-медіа, їх отримує кожен учасник і партнер заходу.

У своїй діяльності ITE Group Plc (ITE) спирається на ряд основних принципів, які, на думку компанії, є основою здорової та добросовісної практики ділових відносин. Одним з таких принципів є нетерпимість компанії щодо будь-яких форм корупції. Норми та принципи антикорупційної політики відповідають законодавству у всіх країнах присутності ITE.

ПОДІЛИТИСЯ
Вас може зацікавити
1 из

SPIROBANK OXI

SpirobankSmart  – портативний пристрій,який ідеально підходить для моніторингу SPO2, респіраторних захворювань, а також для самостійного лікування астми, ХОЗЛ, догляду за легеневими трансплантатами, муковісцидозу та для використання в клінічних випробуваннях. Дані відображаються на Вашому смартфоні. Прилад не вимагає калібрування.

 

Вимірювані параметри: 

 

SPIROMETRY PARAMETERS: 
PEF, FEV1, FVC, FEV1 / FVC, FEV6, FEF 25/75, VEXT, DTPEF, FEF75, FET, FEF25, FEF50, FIVC, FIV1, PIF, FEV3, FEV05, FEV075, FEV2
OXIMETRY PARAMETERS % SPO2MIN,% SPO2MEAN,% SPO2MAX, BPMMIN, BPMMEAN, BPMMAX, TTOTAL
Запит ціни

SPIROBANK II BASIC

Запит ціни