38 (044) 497-35-84

Обладнання

38 (044) 497-35-34

Витратні матеріали

АНОНС РОЗРОБКИ MIR ДЛЯ ВІДДАЛЕНОГО СПОСТЕРЕЖЕННЯ ЗА ПАЦІЄНТАМИ: LIVE VIDEO EXAM

29 Липня 2021

1

Раді анонсувати останню розробку MIR для віддаленого спостереження за пацієнтами: LIVE VIDEO EXAM (онлайн відео тест).

Тепер пацієнти можуть проходити спірометрії і оксиметрию віддалено, з повною підтримкою в реальному часі з боку медичного працівника!    Це крок вперед у порівнянні з традиційними рішеннями по догляду на дому, коли пацієнт не знаходиться під наглядом під час тесту.

LIVЕ VIDEO EXAM – це програмне забезпечення для ПК, призначене для лікарів.

Це програмне забезпечення в режимі реального часу підключається до додатка MIR Spirobank на смартфоні пацієнта.

Лікар і пацієнт з’єднуються по відеодзвінків. Пацієнт виконує тест за допомогою свого особистого спирометра і оксиметру, підключених до свого смартфону. Лікар отримує результати аналізів в режимі реального часу на свій комп’ютер.

LIVE VIDEO EXAM доступний у вигляді безкоштовної пробної версії, завантажити і випробувати його можна по прикріпленою посиланням.

Для отримання додаткової інформації, по посиланню нижче, можна ознайомитися з клінічними спостереженнями і завантажити презентацію в форматі PDF.

 https://www.spirometry.com/articoli-clinici/live-video-exam-yes-please/

ПОДІЛИТИСЯ
Вас може зацікавити
1 из

SPIROBANK OXI

SpirobankSmart  – портативний пристрій,який ідеально підходить для моніторингу SPO2, респіраторних захворювань, а також для самостійного лікування астми, ХОЗЛ, догляду за легеневими трансплантатами, муковісцидозу та для використання в клінічних випробуваннях. Дані відображаються на Вашому смартфоні. Прилад не вимагає калібрування.

 

Вимірювані параметри: 

 

SPIROMETRY PARAMETERS: 
PEF, FEV1, FVC, FEV1 / FVC, FEV6, FEF 25/75, VEXT, DTPEF, FEF75, FET, FEF25, FEF50, FIVC, FIV1, PIF, FEV3, FEV05, FEV075, FEV2
OXIMETRY PARAMETERS % SPO2MIN,% SPO2MEAN,% SPO2MAX, BPMMIN, BPMMEAN, BPMMAX, TTOTAL
Запит ціни

SPIROBANK II BASIC

Запит ціни