38 (044) 497-35-84

Обладнання

38 (044) 497-35-34

Витратні матеріали

Компанія МІДА на 32-й Міжнародній медичній виставці “Public Health”

11 Жовтня 2023

1

Компанія МІДА на 32-й Міжнародній медичній виставці “Public Health”

З 4 по 6 жовтня 2023 року у Києві пройшла міжнародна медична виставка “Public Health” – це найбільша українська міжнародна медична виставка.

На цій виставці прийняли участь понад 300 компаній-учасниць представили найсучасніше обладнання та матеріали для лікарів різних медичних напрямків. Виставка зібрала велику кількість фахівців галузі, серед яких були представники керівництва клінік та лікарі з усіх регіонів України, що представляють як приватну, так і державну медицину. На виставці були представлені передові технології у сфері телемедицини, що надають можливість отримання консультацій та діагностики безпосередньо від провідних медичних експертів навіть на віддалених територіях.

Компанія МІДА на 32-й Міжнародній медичній виставці “Public Health”

У межах виставки працівники компанії МІДА провели ряд зустрічей з партнерами таких фірм, як BTL, МедГарант, Meditor, МедЕксім, Modem 1, Forvardmed та іншими. Під час зустрічей обговорювалися питання співпраці щодо постачання та обслуговування складної діагностичної та терапевтичної апаратури в Україну, а також підготовки лікарів до роботи з цією апаратурою. Також була проведена конференція: “Практика ультразвукової діагностики внутрішніх органів та органів малого тазу”. Кожен учасник отримав в подарунок гель виробництва італійської компанії CERACARTA.

ПОДІЛИТИСЯ
Вас може зацікавити
1 из

SPIROBANK OXI

SpirobankSmart  – портативний пристрій,який ідеально підходить для моніторингу SPO2, респіраторних захворювань, а також для самостійного лікування астми, ХОЗЛ, догляду за легеневими трансплантатами, муковісцидозу та для використання в клінічних випробуваннях. Дані відображаються на Вашому смартфоні. Прилад не вимагає калібрування.

 

Вимірювані параметри: 

 

SPIROMETRY PARAMETERS: 
PEF, FEV1, FVC, FEV1 / FVC, FEV6, FEF 25/75, VEXT, DTPEF, FEF75, FET, FEF25, FEF50, FIVC, FIV1, PIF, FEV3, FEV05, FEV075, FEV2
OXIMETRY PARAMETERS % SPO2MIN,% SPO2MEAN,% SPO2MAX, BPMMIN, BPMMEAN, BPMMAX, TTOTAL
Запит ціни

SPIROBANK II BASIC

Запит ціни