38 (044) 497-35-84

Обладнання

38 (044) 497-35-34

Витратні матеріали

Компанія Medcaptain взяла участь в 40-й виставці ISICEM в Брюсселі

11 Жовтня 2021

1

Відбувся 40-й Міжнародний симпозіум з інтенсивної терапії та невідкладної медицини (ISICEM). Проводився він в Брюсселі з 31 серпня по 3 вересня. ISICEM був заснований в 1980 році та незабаром став одним з найбільших симпозіумів в області інтенсивної терапії та невідкладної медицини, залучаючи понад 6200 учасників з усього світу.

За минулі роки ISICEM зарекомендувала себе як незалежна організація, метою якої є сприяння конструктивному академічному обміну та поліпшення догляду за пацієнтами, які тяжко хворі.

Medcaptain також взяла участь в ISICEM в цьому році. На стенді компанії відвідувачі були ознайомлені з деякими передовими рішеннями Medcaptain, такими як MS-100 Infusion Workstation, HP-80 Infusion Workstation, Haema T4 Haemostasis Analyzer, Haema TX Fully-automated Haemostasis System, Immu F6 Automated Chemiluminescence Immunoassay System, MIRUS TM Controller і багатьма іншими.

 

Medcaptain на 40-й выставке ISICEM

Фото: medcaptain

ПОДІЛИТИСЯ
Вас може зацікавити
1 из

SPIROBANK II ADVANCED

Spirobank II Advansed – Портативний спірометр з функціональної клавіатурою для перегляду цифрових і графічних результатів вимірювань. Використовується як переносний пристрій так і в якості повноцінної спірометричний лабораторії при підключенні до ПК.

 

Визначення можливого віку легких (ELA)-тест для визначення позитивного ефекту від припинення куріння. Пристрій розраховує 32 параметрів функції зовнішнього дихання, виробляється автоматична інтерпретація відповідно до ATS \ ERS стандартами. Спірометр не вимагає калібрування .

Запит ціни