38 (044) 497-35-84

Обладнання

38 (044) 497-35-34

Витратні матеріали

STRUZZO – помічник у пересуванні з дистанційним керуванням

13 Січня 2022

1

Пристрій для пересування по приміщенню STRUZZO було створено в кінці 90-х, щоб дозволити користувачам вставати і пересуватися самостійно. На даний момент вийшло вже п’яте покоління пристрою.

STRUZZO RC з дистанційним керуванням. Користувач може відсунути свій пристрій і припаркувати його подалі, наприклад, там, де він менш за все заважає. Користувач завжди зможе закликати пристрій, коли захоче підвестися, і знову переміститися без допомоги опікуна або родича.

Комфортний перегляд телевізора

Пульт дистанційного керування може бути дуже корисним. Людина може пересісти на диван і прибрати STRUZZO без сторонньої допомоги, вже сидячи на дивані. Це дозволяє комфортно дивитися телевізор із вільним оглядом перед собою. Таким чином, користувач більш інтегрований у повсякденне життя, легко прибираючи пристрій туди, де воно буде менше турбувати.

STRUZZO - помічник у пересуванні з дистанційним керуванням

Фото: chinesport.com

STRUZZO - помічник у пересуванні з дистанційним керуванням

Фото: chinesport.com

Парковка STRUZZO, коли ви лягаєте спати

Лягаючи спати на ліжко, людина може легко припаркувати свій STRUZZO в кінці ліжка.

STRUZZO - помічник у пересуванні з дистанційним керуванням

Фото: chinesport.com

ПОДІЛИТИСЯ
Вас може зацікавити
1 из

SPIROBANK OXI

SpirobankSmart  – портативний пристрій,який ідеально підходить для моніторингу SPO2, респіраторних захворювань, а також для самостійного лікування астми, ХОЗЛ, догляду за легеневими трансплантатами, муковісцидозу та для використання в клінічних випробуваннях. Дані відображаються на Вашому смартфоні. Прилад не вимагає калібрування.

 

Вимірювані параметри: 

 

SPIROMETRY PARAMETERS: 
PEF, FEV1, FVC, FEV1 / FVC, FEV6, FEF 25/75, VEXT, DTPEF, FEF75, FET, FEF25, FEF50, FIVC, FIV1, PIF, FEV3, FEV05, FEV075, FEV2
OXIMETRY PARAMETERS % SPO2MIN,% SPO2MEAN,% SPO2MAX, BPMMIN, BPMMEAN, BPMMAX, TTOTAL
Запит ціни

SPIROBANK II BASIC

Запит ціни