38 (044) 497-35-84

Обладнання

38 (044) 497-35-34

Витратні матеріали

Успішно завершився майстер-клас “Школа УЗД” в рамках науково-практичної конференції в Києві

26 Вересня 2023

1

Міжнародна Міждисциплінарна Асоціація Медичних Професіоналів провела майстер-класів “Школа УЗД: від початківця до експерта УЗД в педіатричній практиці”. Цей захід відбувся в період з 18 по 20 вересня в столиці України, Києві.

Основною метою майстер-класів було підвищення професійного рівня лікарів та фахівців у галузі ультразвукової діагностики, особливо в контексті педіатричної медицини.

Тренерами та лекторами на майстер-класах виступили провідні фахівці галузі ультразвукової діагностики, які поділилися своїм досвідом та передали учасникам актуальні знання щодо використання УЗД в педіатричній практиці. Кожен учасник мав можливість отримати відповіді на свої запитання та вирішити складні випадки разом з експертами.

Особлива увага на майстер-класах була відведена вибору правильного гелю для УЗД. Для нативного огляду використовувався високоякісний гель для УЗД від фірми Ceracarta, який сприяє високій якості зображень та точності діагностики. Після закінчення заходу учасники отримали можливість використовувати його в своїй медичній практиці.

Заходи “Школа УЗД” стали важливою платформою для обміну досвідом та знаннями в галузі ультразвукової діагностики. Організатори та учасники висловлюють вдячність всім, хто долучився до цього заходу та сприяє розвитку медичної науки та практики.

Ми раді бути частиною подій, які сприяють підвищенню рівня медичної допомоги та допомагають лікарям отримати нові знання та інструменти для роботи. Наша компанія залишається відданою підтримці медичної громади та надає найкращі продукти для досягнення високих результатів в діагностиці та лікуванні.

Успішно завершився майстер-клас "Школа УЗД" в рамках науково-практичної конференції в КиєвіУспішно завершився майстер-клас "Школа УЗД" в рамках науково-практичної конференції в КиєвіУспішно завершився майстер-клас "Школа УЗД" в рамках науково-практичної конференції в Києві

ПОДІЛИТИСЯ
Вас може зацікавити
1 из

SPIROBANK OXI

SpirobankSmart  – портативний пристрій,який ідеально підходить для моніторингу SPO2, респіраторних захворювань, а також для самостійного лікування астми, ХОЗЛ, догляду за легеневими трансплантатами, муковісцидозу та для використання в клінічних випробуваннях. Дані відображаються на Вашому смартфоні. Прилад не вимагає калібрування.

 

Вимірювані параметри: 

 

SPIROMETRY PARAMETERS: 
PEF, FEV1, FVC, FEV1 / FVC, FEV6, FEF 25/75, VEXT, DTPEF, FEF75, FET, FEF25, FEF50, FIVC, FIV1, PIF, FEV3, FEV05, FEV075, FEV2
OXIMETRY PARAMETERS % SPO2MIN,% SPO2MEAN,% SPO2MAX, BPMMIN, BPMMEAN, BPMMAX, TTOTAL
Запит ціни

SPIROBANK II BASIC

Запит ціни