38 (044) 497-35-84

Обладнання

38 (044) 497-35-34

Витратні матеріали

Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю на тему “Спірометрія в Україні. Спірометрія в телемедицині. Діагностичні прилади по спірометрії в Україні.

31 Березня 2023

1

22-23 грудня 2022 року в стінах Полтавського державного медичного університету відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю “Алгоритми діагносиики та лікування внутрішніх хвороб в практиці лікаря-інтерніста”.

У заході взяли участь провідні фахівці з різних галузей внутрішньої медицини. Зокрема, прийняла участь компанія “МІДА” з доповіддю на тему “Спірометрія в Україні. Спірометрія в телемедицині. Діагностичні приладу по спірометрії в Україні”.

Було описано призначення спірометрії, її роль, місце в телемедицині та можливості телемедицини в Україні, алгоритми інтерпретації результатів вимірювання.

Конференція привернула неабияку увагу медичної спільноти України. Загалом, участь у заході взяли 480 науковців та практикуючих лікарів.

Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю на тему "Спірометрія в Україні. Спірометрія в телемедицині. Діагностичні прилади по спірометрії в Україні.

Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю на тему "Спірометрія в Україні. Спірометрія в телемедицині. Діагностичні прилади по спірометрії в Україні.

ПОДІЛИТИСЯ
Вас може зацікавити
1 из

SPIROBANK OXI

SpirobankSmart  – портативний пристрій,який ідеально підходить для моніторингу SPO2, респіраторних захворювань, а також для самостійного лікування астми, ХОЗЛ, догляду за легеневими трансплантатами, муковісцидозу та для використання в клінічних випробуваннях. Дані відображаються на Вашому смартфоні. Прилад не вимагає калібрування.

 

Вимірювані параметри: 

 

SPIROMETRY PARAMETERS: 
PEF, FEV1, FVC, FEV1 / FVC, FEV6, FEF 25/75, VEXT, DTPEF, FEF75, FET, FEF25, FEF50, FIVC, FIV1, PIF, FEV3, FEV05, FEV075, FEV2
OXIMETRY PARAMETERS % SPO2MIN,% SPO2MEAN,% SPO2MAX, BPMMIN, BPMMEAN, BPMMAX, TTOTAL
Запит ціни

SPIROBANK II BASIC

Запит ціни